Oferty, które mogą Cię zainteresować:






6
1 / 11
Sprzedano przez "Kup teraz" za 449,70 zł
Parametry
EAN
4242002781303
Opis
| Typ | Żelazko parowe |
| Stopa żelazka | Ceramiczna |
| Moc | 2800 W |
| Strumień pary | 55 g/min |
| Uderzenie pary | 200 g/min |
| Pojemność zbiornika na wodę | 300 ml |
| Funkcje specjalne |
- 3-stopniowa regulacja pary:eco,max i wyłączona |
| Akcesoria w zestawie |
- Pojemnik do nalewania wody |
| Kolor | Biały |
| Waga | 2.08 kg |
|
- Ergonomiczny design: wygodne miejsce na kciuk, duże przyciski, maksymalny komfort przy prasowaniu | |










Numer oferty: 44362047
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane

-20%
312,00 zł
249
,99 złjanshop
5
Darmowa dostawa

Tradimerce
4.6
Darmowa dostawa

Tradimerce
4.6
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty