Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 133,50 zł
Parametry
EAN
5901308013493
Opis
| Typ | Żelazko parowe |
| Stopa żelazka | Ceramiczna |
| Moc | 2600 W |
| Strumień pary | 30 g/min |
| Uderzenie pary | 80 g/min |
| Pojemność zbiornika na wodę | 350 ml |
| Prasowanie w pionie | Tak |
| Długość przewodu | 2.5 m |
| Funkcje (żelazka) | Spryskiwacz |
| Kolor | Niebieski |
|
- Powierzchnia rączki pokryta powłoką antypoślizgową | |

Numer oferty: 44361997
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty