Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 169,00 zł
Opis
Zelos Głośniki
Potężny i modnie wykończony zestaw głośników 2.0 do komputera i laptopa.
- Modny zestaw głośników 2.0 do komputera i laptopa
- Moc szczytowa: 24 W (moc RMS: 12 W)
- Elegancki metaliczny wygląd
- Sterowanie głośnością i złącze słuchawek umieszczone w wygodnym miejscu na przednim panelu
- Zasilanie przez port USB — zasilanie sieciowe jest niepotrzebne
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj (głośniki) | Komputerowe |
| System (głośniki) | 2.0 |
| Przeznaczenie (głośniki) | Filmy |
| Stacja dokująca (wieże / radia) | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Moc głośników (sumaryczna) | 12 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 Hz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie |
- Głośniki |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wymiary |
20 x 11 x 8,5 cm |
| Waga | 1 kg |

Numer oferty: 41160147
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

Handeloop
4.7
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty