Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 174,12 zł
Parametry
EAN
4008789094223
Opis
Zestaw figurek Basen
| Nr katalogowy |
9422 |
| Marka | Brak |
| Typ | Zestawy |
| Wymagania wiekowe | od 4 lat |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Płeć | Dziewczynki |
| Wysokość | 7.5 cm |
| Szerokość | 19 cm |
| Głębokość | 25 cm |






Numer oferty: 44752903
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty