Oferty, które mogą Cię zainteresować:






2
1 / 7
Sprzedano przez "Kup teraz" za 92,97 zł
Parametry
EAN
4008789092533
Opis
Zestaw figurek Playmobil Top Agents - Mega dron
| Nr katalogowy |
9253 |
| Marka | Brak |
| Typ | Zestawy |
| Wymagania wiekowe | od 6 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Wysokość | 5 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Długość | 27.5 cm |






Numer oferty: 44752358
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty