Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 56,42 zł
Parametry
EAN
4008789093783
Opis
Zestaw figurek Zagroda lwów
| Nr katalogowy |
9378 |
| Marka | Brak |
| Typ | Zestawy |
| Wymagania wiekowe | od 18 miesięcy |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Płeć | Dziewczynki |
| Wysokość | 10 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Głębokość | 18 cm |
|
Wymiary opakowania: 19 x 8 x 25 cm | |



Numer oferty: 44752043
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty