Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 185,19 zł
Parametry
EAN
4008789093776
Opis
Zestaw figurek Zoo
| Nr katalogowy |
9377 |
| Marka | Brak |
| Typ | Zestawy |
| Wymagania wiekowe | od 18 miesięcy |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Płeć | Dziewczynki |
| Wysokość | 16 mm |
| Szerokość | 33 mm |
| Głębokość | 35 mm |
|
Wymiary opakowania: 33 x 5 x 43 cm | |



Numer oferty: 44752906
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty