Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 87,00 zł
Parametry
EAN
5902211110682
Opis
Audiocore AC910 to zestaw głośnikowy 2.1, który charakteryzuje się atrakcyjnym i nowoczesnym wzornictwem. Prezentowany zestaw składa się z dwóch głośników satelitarnych, które zapewniają dźwięk stereo oraz z jednego głośnika niskotonowego odpowiedzialny za odtwarzane basów. Umieszczone na frontowej części głośnika niskotonowego pokrętło umożliwiają łatwą regulację głośności całego zestawu. Głośniki imponują także pod względem estetycznym. Czarny, fortepianowy kolor nadaje elegancki wygląd, a niebieskie podświetlenie LED nadaje charakteru głośnikom.
Dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth bez problemu połączysz telefon (smartfon) z zestawem głośnikowym AC910 bezprzewodowo .
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj (głośniki) | Zestawy |
| System (głośniki) | 2.1 |
| Przeznaczenie (głośniki) | Muzyka |
| Stacja dokująca (wieże / radia) | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Moc głośników (sumaryczna) | 20 W |
| Moc subwoofera | 35 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 200 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18 kHz |
| Stosunek sygnału do szumu | 60 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | AUX |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wymiary |
24 cm x 21 cm x 17 cm |
| Waga | 1.4 kg |
| Pozostałe parametry |
|

Numer oferty: 41826973
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Rozbudowany opis produktu wygenerowany automatycznie, niewiążący dla sprzedawcy i mający charakter wyłącznie informacyjny.
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty