Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 101,00 zł
Opis
| Producent | HanksAir |
| Symbol producenta | LAM - 4A |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Rodzaj urządzenia | Laminator |
| Waga produktu | 1,1 kg |
| Akcesoria | Laminator, instrukcja w j. polskim i angielskim |
| Wymiary produktu | 340 x 120 x 84 mm |
| Napięcie | 220 ±#8211; 240V / 50Hz |
| Czas nagrzewania | 3 - 6 min |
| Cechy produktu | Świetlny wskaźnik gotowości do pracy / Przycisk zmiany trybu laminacji, Nowoczesny design / Intuicyjna obsługa / Szybki czas nagrzewania / Laminowanie na zimno przy użyciu odpowiedniej do tego foilii / Wysoka jakość produktu. |
| WWW | a href |
| Rodzaj laminacji | Na gorąco i zimno |
| Maksymalna szerokość folii | A4 |
| Grubość folii | 80 / 100 / 125 mikronów |
| Prędkość laminowania | 330 mm / min |
| Maksymalna grubość | 0,6 mm (dokument ± folia) |
| Mechanizm wałkowy | 2 rolki |
| Przycisk usuwania zacięć | TAK |
| Automatyczne odcięcie zasilania | TAK |
Numer oferty: 44738689
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty