Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 239,64 zł
Parametry
EAN
740617272321
Opis
HyperX Cloud Stinger
Zestaw słuchawkowy HyperX Cloud Stinger spodoba się graczom poszukującym lekkich i wygodnych w obsłudze słuchawek oferujących doskonałej jakości dźwięk i maksimum komfortu. Ważący zaledwie 275 gramów zestaw można zawiesić na szyi, a nauszniki obracające się o 90 stopni zapewnią jeszcze lepsze dopasowanie. Przetworniki kierunkowe o średnicy 50 mm kierują dźwięk bezpośrednio do ucha, co zapewnia precyzję odwzorowania dźwięków i jakość audio, którą pokocha każdy gracz. A podczas przeciągających się rozgrywek komfort zapewnia najwyższej jakości pianka zapamiętująca kształt unikalna dla marki HyperX.
Cechy charakterystyczne:
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm jack 4-polowy |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 30 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 18 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 23 kHz |
| Czułość | 102 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1.3 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 275 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
|
Mikrofon
| |





Numer oferty: 44893212
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty